648 Norrlands Artilleriregemente A4 vapen Saara Harju. M33

Pirkko Serenius
100% Blomolmaterial
Kemtvätt
Signerad.
- Skick:Normalt slitage.
- Storlek:90x155cm
| Köparprovision (inkl. moms) | 15% |
| Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |
| *Följerätt tillkommer | |

© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.