648 Norrlands Artilleriregemente A4 vapen Saara Harju. M33

Norrlands Artilleriregemente A4 vapen Saara Harju. M33
  • Norrlands Artilleriregemente A4 vapen Saara Harju. M33

Pirkko Serenius

100% Blomolmaterial

Kemtvätt

Signerad.

  • Skick:Normalt slitage.
  • Storlek:90x155cm

Köparprovision (inkl. moms)15%
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
*Följerätt tillkommer

© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.