691 Dalahäst röd. A118

Akta
Dalahemslöjd
Tillv.G.A. Olsson
Nusnäs, Mora, Sweden
- Skick:Det kan finnas repor eller andra skador.
- Storlek:H15cm
| Köparprovision (inkl. moms) | 15% |
| Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |

© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.