679 Stor Trädgårdstomte. G22

Det finns en spricka på handen, men resten har inga strukturella skador, förutom färgskadorna.
- Skick:Bruksslitage på färg
- Storlek:H 70cm
| Köparprovision (inkl. moms) | 15% |
| Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |

© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.