514 Matbord Perstorpsskiva virrvarr. B324

Bordet är inte avtorkat på bilderna.
några repor finns.
- Skick:Bordet är i gott skick, även om bordsskivan har några spår av slitage eftersom det är äldre.
- Storlek:LBH 164/98x75x74cm
| Köparprovision (inkl. moms) | 15% |
| Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |

© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.